CAMPING WYGODA

Pole namiotowe WYGODA

Pole namiotowe (campingowe) – caravaningowe WYGODA położone jest w przepięknej, malowniczej, turystycznej miejscowości ROWY pomiędzy morzem Bałtyckim a jeziorem Gardno i pomiędzy Ustką i Łebą w zachodniej części Słowińskiego Parku Narodowego. Pole namiotowe Wygoda to profesjonalna obsługa, wysoki standard, nowoczesne i idealne miejsce na odpoczynek, relaks po całorocznej nauce i pracy. Camping “Wygoda” to również cisza, spokój i niezwykłe otoczenie.

Wyróżnienia

puchar za dobrą obsługęW 2014 i w 2016 roku zdobyliśmy tytuł najlepszego obiektu AWARD wg. portalu Pola-namiotowe.info oraz zajmujemy czołowe miejsca w rankingu krajowym i jako obiekt nad morzem. To wszystko dzięki opiniom naszych klientów, którym co roku staramy się zaspokoić ich potrzeby jak najlepiej potrafimy. Uzyskaliśmy także wyróżnienie w programie Polski Bon Turystyczny.

Jakość

Nowo powstałe pole namiotowe-kempingowe w Centrum Rowów. Kameralna atmosfera. Nowe sanitariaty i niezwykle atrakcyjna cena. Można również wynająć kompletnie wyposażoną przyczepę kempingową. Profesjonalna obsługa i rodzinna atmosfera.

Atrakcje turystyczne

Na miejscu znajdą Pańswto mnóstwo atrakcji: plaża, jezioro, rzeka, port – przystań rybacka z kolorowymi stateczkami, statkami wycieczkowymi czy zaadoptowanymi na restaurację, do skansenów, muzeum, zabytków, latarni morskich, wieży i tarasów widokowych , wielu atrakcji kulturalnych – artystycznych.

Dobra lokalizacja

Bardzo dobra lokalizacja naszego obiektu, wszędzie blisko, zarówno do: centrum Rowów jak i plaży, portu, kościoła itp.

Współrzędne GPS:
GPS: 54°39’42.2″N 17°03’09.3″E (54.661717, 17.052582)

Kontakt
ul. Bałtycka 17 , 76-212 Rowy
+48 661 780 343
wygodawn@wp.pl
Wynajem

W swojej ofercie posiadamy przyczepy do wynajęcia w bardzo dobrym stanie i z pełnym wyposażeniem.

Call Now Button